ART / Lithographs / Litograph in colors 10266159
nr 1026 6159
LITOGRAPH IN COLORS
Shepard Fairey, Obey, Power, onumrerad, signed. 2015, 90x60,
Shepard Fairey, Obey, Power, onumrerad, signerad. 2015, 90x60
1500
SEK 700
Monday Mars 21 2016
at 18:56:49
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
6